Ponowne spotkanie ekipy “Słonecznej Sonny”! – Demi Lovato Poland


Ponowne spotkanie ekipy “Słonecznej Sonny”!

Kilka dni temu na YouTube pojawiło się wideo z wirtualnego spotkania ekipy “Słonecznej Sonny” oraz “So Random”. Możecie je obejrzeć poniżej. Przetłumaczyliśmy dla was najważniejsze informacje.

Allisyn: “Co wszyscy robiliście od czasu zakończenia show?
Demi: “Leczenie. Kilka razy.

Tifanny: „Demi, w Twojej garderobie było 36 stopni każdego dnia.
Demi: „Ponieważ miałam zaburzenia odżywiania, miałam niedowagę i zamarzałam.

Chad był facetem z Hollywood, a Sonny była bardzo przyziemna, chciała mieć farmę w Teksasie, ale Chad nadal był aktorem, więc został w LA. Potem zawarli umowę i przeprowadzili się do Calabasas” – Demi wymyślła kontynuację związku „Channy” ze Słonecznej Sonny

“Kiedy zaczynasz pracę w branży w wieku 7/8 lat, oceniasz siebie pod kątem swojego sukcesu. […] Mam momenty, w których myślę „czy chcę to kontynuować?”. Są chwile, kiedy myślę o byciu Tiffany i przeprowadzce do Teksasu, posiadaniu rodziny i farmy.” – Demi
Matthew: Jeszcze o tym nie rozmawialiśmy!!

Demi: Mówiłam o farmie i to jest coś, co naprawdę chciałabym mieć, dobrze? Porozmawiamy o tym później.

Demi powiedziała, że po zrezygnowaniu z “Sonny” i udaniu się do ośrodka po raz pierwszy, to Tiffany była dla niej ogromną inspiracją, ponieważ nie poddała się presji, która jest wywierana na kobiety w telewizj. Dodała również, że ma nadzieję, że kiedyś jej dzieci w przyszłości będą miały podobną do Tiffany osobowość.

Matthew powiedział, że był z Demi na planie “Will & Grace”, stwierdził że wszyscy ją uwielbiali. Dodał, że bardzo szybko uczy się tekstu, co potwierdziła Tiffany, która zapamiętała, że na planie Sonny Demi przeczytała coś raz i pamiętała 99%.

Tiffany powiedziała, że Demi bardzo dużo pracowała. Siedziała na planie do późna, a następnego dnia przysypiała w trakcie przerw. Na pytanie Tiffany co robiła w nocy odpowiedziała kiedyś: “Napisałam jakieś 12 piosenek”. Demi przyznała jej rację mówiąc, że naprawdę czuła się przepracowana.

To właśnie Tiffany napisała do Demi, że ona i Matthew muszą się poznać, bo na pewno go pokocha.

Allisyn powiedziała, że na Demi nakładano bardzo dużo obowiązków. Spędzała 9 godzin na planie serialu, dodatkowo miała dużo nauki, ponieważ chciała skończyć szkołę rok wcześniej, podczas przerw na planie miała spotkania, pracowała także nad muzyką.


Dodano:
01/05/2020
przez:
Izabela
w kategoriach:
Bez kategorii,