Demi Lovato w podcaście Spout – Demi Lovato Poland


Demi Lovato w podcaście Spout

Dziś rano swoją premierę miał wywiad Demi Lovato przeprowadzony w ramach podcastu Spout.

Całość znajdziecie tutaj:

A ja przetłumaczyłam dla Was najważniejsze fragmenty.

O porzuceniu muzyki pop:

“Gatunek muzyki, który tworzyłam wcześniej [R&B/Pop] nie jest czymś, do czego planuję wrócić. Nie wiem, gdzie sprawy mnie zabiorą, ale wiem, że to co przyniesie moja przyszłość, to nie jest muzyka pop.”

O znaczeniu okładki nowego albumu

“Jest tu wiele piosenek o charakterze seksualnym, a także piosenek o zabarwieniu religijnym, więc leżenie na łóżku w kształcie krzyża to coś, co pasuje do tytułu i piosenek na tym albumie.”

O singlu “substance:

“To właśnie ona najbardziej przypomina mi to czego słuchałam, gdy byłam młodsza, a poza tym to naprawdę dobra piosenka na lato. Jest o bezsensie świata, ale to wciąż wesoła piosenka.”

O piosence “Heaven”:

“Mam piosenkę “Heaven”, która jest oparta na wersecie biblijnym, ale tak naprawdę jest o masturbacji.”

O tworzeniu nowego albumu w trzeźwości:

“I jestem z niego bardzo dumna. Patrząc wstecz na tą pracę myślę: ‘Wow, miałam czysty umysł tworząc to wszystko“. To czyni mnie tak wdzięczną i tak dumną z tego.”

O byciu osobą niebinarną oraz zaimkach:

“Właściwie ponownie przyjęłam zaimki ‘ona/jej’. Jestem taką płynną osobą, […] czułam, że zwłaszcza w zeszłym roku moja męska i kobieca energia były zrównoważone.
Kiedy [w przeszłości] stawałam przed wyborem wejścia do łazienki […]. nie czułam, że jest tam łazienka dla mnie, bo niekoniecznie czułam się kobietą i nie czułam się jak mężczyzna, czułam się po prostu jak człowiek.
Ostatnio czuję się bardziej kobieco, więc znów przyjęłam zamki ‘she/her’.”

O osobie w muzyce, która obecnie ją inspiruje:

“Nie ma nikogo konkretnego kto przychodzi mi do głowy. Z wiekiem zdałam sobie sprawę, że mogę spojrzeć na czyjąś karierę i pomyśleć ‘Wow, to jest dla mnie inspirujące‘, ale nie wiem, co dzieje się w ich życiu osobistym. Ludzie, którzy inspirują mnie najbardziej, to osoby, które są wokół mnie i są najbliżej mnie i wiem, że dobrze sobie radzą […]. A ludzie, którzy są dla mnie bohaterami to ludzie, jak moja mama […] Przeszła przez wiele strat i przezwyciężyła wiele rzeczy. Tak, są kariery, które są dla mnie inspirujące, ale chodzi bardziej o osobisty aspekt życia.”

O początkach swojej kariery, czyli o pracy na planie “Barney and Friends”:

“Dobrze się bawiliśmy, kręciłam program z moją najlepszą przyjaciółką [Selena Gomez] wszyscy naprawdę się dogadywaliśmy, spędziliśmy świetnie czas, niektóre zabawne rzeczy to wspólna nauka, po prostu dobre, niewinne wspomnienia z dzieciństwa.”


Dodano:
02/08/2022
przez:
Izabela
w kategoriach:
Album,dlovato.pl,Newsy,Tłumaczenia,Wywiady,