Demi Lovato dołącza do SpunOut, by wspierać organizacje zajmujące się zdrowiem psychicznym – Demi Lovato Poland


Demi Lovato dołącza do SpunOut, by wspierać organizacje zajmujące się zdrowiem psychicznym

Demi Lovato ogłosiła dziś zbiórkę pieniędzy dla SpunOut.ie, aby zapewnić młodym ludziom dostęp do niezbędnego wsparcia zdrowia psychicznego w nadchodzących tygodniach i miesiącach.

Fundusz Zdrowia Psychicznego zbierze fundusze na wsparcie SpunOut.ie w Irlandii, a także trzech innych organizacji zajmujących się zdrowiem psychicznym: Kids Help Phone (Kanada), Shout (Wielka Brytania) i Crisis Text Line (USA).

Lovato podjęła współpracę z Royal Bank of Canada, Virgin Unite i Draper Richards Kaplan, aby stworzyć fundusz, który zebrał już ponad 2 miliony dolarów na całym świecie, aby pomóc ludziom, którzy odczuli skutki COVID-19 (koronawirus) na swoim zdrowiu psychicznym.

Fundusz ten ma wspierać pracę organizacji zapewniających interwencję kryzysową 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, w tym SpunOut.ie.

„Tak wielu ludzi zostało pozostawionych samych sobie, ze swoimi myślami, oprawcami, lękami – i zmagają się z niepewnością tych czasów. […] Mam nadzieję, że fundusz ten pomoże udzielić wsparcia, aby złagodzić niektóre trudności i cierpienia przez które przechodzą”. – Demi

ZBIÓRKA


Dodano:
20/04/2020
przez:
Izabela
w kategoriach:
Newsy,