Demi Lovato dla Harpers Bazaar [TŁUMACZENIE] – Demi Lovato Poland


Demi Lovato dla Harpers Bazaar [TŁUMACZENIE]

 

„Naprawdę doceniam cierpliwość, jaką publiczność dała mi w ciągu ostatniego półtora roku, aby mogła zrozumieć moje sprawy. Myślę, że błędem, który popełniłam, gdy miałam 18 lat, było to, że pół roku po leczeniu wróciłam do pracy. Siedziałam także na uboczu od dwóch lat. Trzymałam gębę na kłódkę, podczas gdy tabloidy szalały. Mój album jest wreszcie miejscem, w którym będę mogła wszystko naprostować”

Demi o przedawkowaniu w 2018 roku:

“Ludzie naprawdę mnie wspierali i byli po mojej stronie. To było także utrudnienie, ponieważ radziłam sobie z tym w oczach opinii publicznej. Miałam krewnych, którzy otrzymywali powiadomienia na swoich telefonach. Nie zdołaliśmy nawet zadzwonić, zanim zobaczyli, co się stało.”

“Nigdy nie czułam się bardziej kochana. Co jest naprawdę fajne, ponieważ jestem teraz singielką jak cholera.”

“Wydaje mi się, że sposób, w jaki przeżyłam i prowadziłam część mojego życia, doprowadził mnie do pewnego rodzaju załamania, tylko dlatego, że byłam tak przepracowana i nie poświęcałam wystarczająco dużo czasu swojemu zdrowiu psychicznemu lub życiu osobistemu.”

„Moje motto życiowe brzmiało:„przezwycięż to”, ale kiedy starasz się przezwyciężać swoje życie przez cały dzień, codziennie przez 10 lat, ignorując cały ten ból lub po prostu próbując nie ulegać samozniszczeniu… To nie jest naprawdę życie. W końcu czuję się wolna.”

„Uwielbiam fakt, że Ariana i ja mamy taką wspierającą przyjaźń, ponieważ trudno taką znaleźć. Dwie kobiety, które działają w konkurencyjnym przemyśle – cały świat wydaje się chcieć stawiać kobiety przeciwko sobie, więc wydawałoby się, że łatwo byłoby to zrobić.”

„Zawsze pragnę przyjaźni z kobietami. Myślę, że to takie święte. I faktycznie, pod koniec zeszłego roku, w noc przesilenia zimowego, miałam około 16 dziewczyn podczas grupowej medytacji i ustalałyśmy nasze zamiary na nowy rok. To było takie piękne i ta boska kobieca energia mnie pochwyciła i przeniosła w niektóre z moich najciemniejszych czasów. ”

„Jestem naprawdę szczęśliwa, że [Wilmer Valderrama się zaręczył] i życzę mu wszystkiego najlepszego, ale nie jesteśmy sobą, nie rozmawialiśmy od dawna. Myślę, że potrzebowałam tego, ponieważ musiałam nauczyć się być sama ze sobą. Kiedy wchodzisz w związek z kimś w tak młodym wieku, a następnie spędzasz z tą osobą sześć lat, tak naprawdę nie możesz się niczego o sobie dowiedzieć.”

„Kiedy wyobrażam sobie moje życie w przyszłości, nie mówię: “Szukam mężczyzny, z którym chcę mieć dwoje lub troje dzieci.” Myślę, że fajnie byłoby wychowywać dzieci z kobietą. Więc nie wiem, jak będzie wyglądać moja przyszłość, i jestem otwarta na wszystko”.

Zapytana o to, czy nadal ma kontakt z Jonas Brother pokręciła przecząco głową:

„Rozmawiam z Miley. Jest niesamowita i kocham ją na śmierć, zawsze tak było, zawsze tak będzie. Ale myślę, że jest jedyną osobą z tamtych czasów, z którą wciąż jestem w kontakcie”

Na temat przyjaźni z Seleną:

„Kiedy dorastasz z kimś, zawsze będziesz mieć dla tych osób miłość. Ale nie przyjaźnię się z nią. Zawsze będę ją kochać i życzę jej wszystkiego co najlepsze.”

„Moje zaburzenia odżywiania powstrzymywały mnie od powrotu do aktorstwa przez lata. Ale w końcu dotarłam do miejsca, w którym pomyślałam: “Dlaczego pozwalam temu mnie zatrzymywać, skoro to tylko moja skorupa?” Przestałam pozwalać, by moja waga kontrolowała moje życie.”

„Jest jedna piosenka, której prawdopodobnie nigdy więcej nie wykonam, to właściwie jeden z moich hitów, z powodu czegoś, co wydarzyło się podczas przedawkowania. Jeśli masz piosenkę „Broken Leg” i złamiesz nogę, prawdopodobnie już nigdy nie będziesz chciał śpiewać tej piosenki.”

„Jestem bardzo podekscytowana, tym, że usłyszycie mój nowy album, który pojawi się naprawdę wkrótce! Naprawdę mam nadzieję, że wam się spodoba. Wkładam w niego moje serce i duszę, zdecydowanie myślę, że będziecie mogli to usłyszeć, gdy już go posłuchacie.”

Demi zdradziła take podczas wywiadu kto ją teraz inspiruje:

„Artyści, którzy mnie teraz naprawdę inspirują …Rosalía jest zajebista, jest taka świetna. Kocham Dua Lipa, uwielbiam to, że sprawia, że jej piosenki są tak chwytliwe. Uwielbiam także Lolę Zouaï.”

Na temat swojego ulubionego teledyku:

„Niektóre z moich osobiście ulubionych teledysków wszechczasów… cóż, właśnie obejrzałam teledysk Harry’ego Stylesa do „Adore You” z rybą. Wysłałam go mamie, a ona się popłakała, to takie słodkie!”

“Myślę, że nie jesteś w stanie pokonać ‘Bad Romance’ by Lady Gaga lub ‘Toxic’ by Britney Spears. Te teledyski są kultowe i po prostu niesamowite.”

Na temat teledysku do singla “Sorry Not Sorry”:

„Pomysł teledysku do “Sorry Not Sorry” pojawił się podczas rozmowy, którą prowadziłam z Jayem-Z, co jest całkiem fajne. Powiedział: „Wszystko związane z twoją muzyką zawsze było tak ciężkie. Dlaczego nie sprawisz również, że teledysk może być zabawny?
Przejrzałam kontakty w telefonie i wysłałam SMS-Y do niektórych osób, aby dowiedzieć się, czy chcą wystąpić w teledysku. Wiz [Khalifa] jest moim przyjacielem, Paris [Hilton] znam odkąd skończyłam 15 lat. To było przezabawne, ponieważ Paris przyniosła 11 lub 12 walizek pełnych ubrań, żeby stworzyć scenę w moim teledysku, a ja nawet nie przyniosłam tylu ubrań do wyboru”


Dodano:
17/04/2020
przez:
Izabela
w kategoriach:
Bez kategorii,