BIOGRAFIA – Demi Lovato Poland


BIOGRAFIA

Demi Lovato – nominowana do Grammy piosenkarka, autorka tekstów, aktorka, filantropistka i business woman.

Jest jednym z największych nazwisk w mediach społecznościowych, z liczbą ponad 155 milionów fanów w sumie na największych portalach!

Jej piąty album studyjny CONFIDENT, został wydany w 2015 roku. W ciągu kilku godzin od premiery pierwszego singla “Cool for the Summer” stał się on numerem jeden w aż 37 krajach na całym świecie! Jej poprzedni album DEMI z 2013 r., był numerem 1 na iTunes w ponad 50 krajach na całym świecie – z przewodnim singlem “Heart Attack”, który uzyskał platynowy status w zaledwie dziesięć tygodni po wydaniu. Demi wyruszyła w dwie trasy koncertowe promujące ten album (NEON LIGHTS i DEMI WORLD TOUR), odwiedziła Amerykę Północną, Europę, Azję, Australię i Nową Zelandię.

W kwietniu 2017 roku Demi użyczyła głosu Smerfetce w animowanym filmie Sony “Smurfs: The Lost Village“. Dodatkowo, poza sceną i ekranem, w 2013 roku jej książka “Bądź swoją siła przez 365 dni w roku” stała się bestsellerem New York Timesa, a w 2014 roku została globalnym ambasadorem Sketchers. W 2016 roku Demi została ogłoszona jako pierwsza w historii osoba współpracująca z firmą Fabletics- innowacyjną marką odzieży do ćwiczeń współzałożoną przez Kate Hudson.

Dzięki długoletniemu zaangażowaniu w podnoszenie świadomości na temat problemów społeczności LGBT, w 2016 roku Demi odebrała nagrodę Vanguard od GLAAD.
Cały czas dumnie wspiera temat zdrowia psychicznegol. W 2017 została uhonorowana przez Semel Institute for Neuroscience and Human Behavior na UCLA, nagrodą Artistic for Courage za jej pracę w zakresie zdrowia psychicznego. Ponadto, również w 2017 r., została oficjalnym ambasadorem zdrowia psychicznego Global Citizen zajmując się zdrowiem psychicznym, ze szczególnym uwzględnieniem najbardziej zagrożonych społeczności na całym świecie.

W lipcu 2017 roku wydała pierwszy singiel z jej nowego albumu Tell Me You Love Me, który natychmiast znalazł się w pierwszej piątce na listach iTunes. “Sorry Not Sorry” odniósł ogromny sukces radiowy.
Obecnie Demi znajduje się w Top 10 na Spotify na świecie!


Dodano:
24/12/2017
przez:
honeymoon backdrop
w kategoriach: